Zuma Array narodziła się z frustracji związanej z istniejącymi technologiami inteligentnego domu: chaotycznymi akcesoriami, mnóstwem kabli oraz czasochłonną i kosztowną instalacją.

Chcieliśmy zaoferować ludziom alternatywne podejście -prostsze i naszym zdaniem lepsze.

Przez ponad trzy lata zespół kierowany przez znanego projektanta Mortena Warrena oraz inżyniera dźwięku Laurence’a Dickie ( twórcy kultowego głośnika Nautilus firmy Bowers &Wilkins ), stworzył rewolucyjny, wielokrotnie nagradzany produkt, który odmieni Twój dom.

Zuma zmienia łazienkę w spa, domową siłownię w studio spinningowe, salon w kino, a kuchnię w Twoje ulubione miejsce spotkań towarzyskich

Naszą misją było przekształcenie relacji człowieka z dźwiękiem i światłem w domu.

Aby to osiągnąć, musieliśmy przeobrazić nasze podejście do słuchania dźwięku. Słuchanie pojedynczego źródła dźwięku lub pary głośników w pokoju nigdy nie było przez nas kwestionowane.

To, co chcieliśmy stworzyć, to doświadczenie bycia w środku hali koncertowej lub na zewnątrz w tropikalnym lesie deszczowym.

Pragnęliśmy aby dźwięk Cię otaczał.

Aby być otoczonym dźwiękiem i aby to było naprawdę wciągające, potrzebujesz wielu źródeł dźwięku, tak wielu, jak to tylko możliwe.

Jednak nasze domy są już pełne kabli, zatłoczonych gniazd zasilających oraz skomplikowanych urządzeń i nie chcieliśmy dodawać kolejnego urządzenia do tego bałaganu.

Nasze podejście polegało na znalezieniu nowego, prostego, bezprzewodowego sposobu dostarczania wysokiej jakości dźwięku do każdego miejsca w domu. Uniwersalne punkty świetlne, które znajdują się niemal w każdym pokoju, są idealnie rozłożone, aby dostarczyć prawdziwie wciągający dźwięk wszędzie tam gdzie chcesz. 

Dlatego zintegrowaliśmy unikalny głośnik wysokiej jakości z wysokiej jakości, w pełni regulowanym światłem o zmiennej barwie i powstał bezprzewodowy system multiroom Zuma Array.